fbpx

Kamil Keleş ile

Dijital Pazarlama Eğitimi

Gerçek zamanlı, birebir ve video destekli eğitim ile süreci birlikte adım adım konuları işliyoruz. 

Bu eğitim size panel değil, strateji ve pazarlamanın temelini öğretecektir.

Kamil Keleş

Kamil Keleş

Kimdir?

Merhabalar, ben Kamil Keleş. 7+ yıl üzerinde bir çok markaya dijital performans ve E-Ticaret alanında hem şahsım hemde Ajansım (Site Destek) ile birlikte danışmanlık verdim.

Bir çok E-Ticaret markasına Dijital Pazarlama Eğitimleri verdim. Bu süreçte yaşadığım tecrübe ile yeni başlayanlara özel bir program oluşturdum. 

Benim hikayemi merak ediyorsan, hakkımda sayfamı ziyaret edebilirsin.

Avantajları

Bu eğitimin size faydaları neler olabilir?

Anlık Yazılı Destek​

Eğitim süreci ile ilgili anlaşılmayan tüm konularda anlık destek imkanı ile sorunlardan kurtuluyoruz.

+ Birebir Görüşme

Birebir +1 online ders ile tüm süreçleri değerlendiriyor ve tüm soru ve sorunları cevaplıyorum.

Ömür Boyu Destek

Eğitim sürecinde ve eğitimden sonra ders ile ilgili tüm problemlerinizde anlık destek.

Sana Özel Sertifika

Tüm eğitim sürecini başarı ile tamamladığında eğitim bitiminde başarı sertifikası veriyorum.

Referans Firmalar

Eğitim verdiğim kurum ve kuruluşlar.

Melike Tatar
İsimTescil
Pusholder
Site Destek

Öncelikle herkese merhaba, bir iç mimar olarak kendi markamı kurmayı hedeflerken “e-ticaret nasıl yaparım? Eğitim almalı mıyım? Dijital pazarlama yapmak zor mu? Öğrenebilir miyim?” Gibi pek çok soru vardı kafamda ve bu alanda eğitim almaya, işimi tam anlamıyla kendim yapmaya, yapabilmeye karar verdim.

Bu eğitim için araştırma yaparken Kamil Bey’i önerdiler ve ben de vakit kaybetmeden iletişime geçtim. Şu an eğitimin son aşamasına kadar geldik ve gerçekten bu eğitim sayesinde kendi işim dışında birçok firmayla çalışma fırsatım oldu.

Tabii çalışırken de ne zaman yapamadığım bir durum olsa Kamil Bey’den yardım istedim. İşin en güzel yanı da bu zaten. Her zaman ve her şekilde gerek WhatsApp gerekse telefon üzerinden takıldığım yerde yardımcı oldu. Ben eğitimlerin ücretlerinden ziyade eğitimciye ve kalitesine bakarım. Elbette herkesin bütçesi bazı şeyler için yeterli olmayabilir fakat dijital pazarlama eğitimi almak istiyorum ve bu işi gerçekten tam anlamıyla öğrenmek istiyorum diyorsanız; Kamil Keleş.

Sevgilerimle,
Halil GEDİK

Bu Eğitimin Başlıca Avantajları

Eğitim serisi, %100 öğrenme Yani, “Acaba verim alabilecek miyim?” endişesini bir an önce aklınızdan silip atabilirsiniz.

Eğitim süreci online (çevrimiçi) gerçekleşmektedir. Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, herhangi bir efor harcamadan ihtiyacını duyduğunuz eğitimi alabilirsiniz.

Eğitim sonrası, katılım sertifikası verilmektedir.

Tüm dersler kayıt altına alınmaktadır. Aklınıza takılan veya tekrar etmek istediğiniz bir konu olduğunda, istediğiniz zaman geri dönerek o dijital pazarlama eğitimi dersinizi izleyebilirsiniz.

En önemlisini en sona sakladım. Tüm eğitim süreci birebir ve sizin girişiminiz üzerinden ilerlemektedir. Yani mevcut projeniz üzerinde, pratik etmek imkânı bularak bir eğitim süreci geçireceksiniz.

Eğitim süreci tamamlandığında ise iletişimimiz ve etkileşimimiz kesinlikle sonlanmıyor. Daha önce eğitim alan yüzlerce kişiye sağladığım destek gibi size de eğitim sonunda destek sağlamaya devam ediyorum.

Gereksinimler Nelerdir?

Dijital Pazarlama Eğitimi’ne devam edebilmek için ihtiyacınız olan başlıca iki gereksinim vardır:

1. Başlangıç seviyesinde bilgisayar kullanabilmek. 

2. Öğrenme disiplinine ve azmine sahip olmak.

Kimler Almalı, Kimler Almamalı?

Peki, hazırladığım Dijital Pazarlama Eğitimi’ni kimler almalı? Bu eğitim serisi, hangi hedeflere ve meslek gruplarına uygun?

  • Öncelikle bu eğitimi, markasına dijital kanallar aracılığıyla katkı sağlamak isteyen,
  • Instagram, Facebook ve Google gibi kanallarda pazarlama stratejisi geliştirmek isteyenler,
  • Yapılan yatırımın getirisini, nasıl bir dönüşüm gerçekleştirdiğini takip etmeyi hedefleyenler,
  • Dijital Pazarlama Uzmanı olma hayali kuranlar,
  • Çalışanını veya çalıştığı firmayı denetlemek, ne yaptığını kontrol etmek isteyenler,
  • Uygulamalı eğitim yöntemiyle, dijital pazarlamayı gerçekten öğrenmek isteyenler.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook & Instagram kanalları üzerinden profesyonel bir reklamcılık eğitimi sizleri bekliyor. Aşağıda süreç ile ilgili eğitim dijital pazarlama eğitimi konularının tamamına ulaşabilirsiniz.

Meta Business Manager Kurulumu

Meta Business Manager İşletme Ayarları

Kullanıcılar

Hesaplar

Veri Kaynakları (Meta Piksel, Dönüşüm API)

Marka Emniyeti

Ödeme Yöntemleri

İşletme Bilgileri

Hedef Kitle ve Strateji Oluşturma

Kaydedilen Hedef Kitle Oluşturma

Özel Hedef Kitle Oluşturma

Benzer Hedef Kitle Oluşturma

Strateji Oluşturma

Reklam Yöneticisi

1. Kampanya Ayarları

2. Reklam Seti Ayarları

3. Reklam Ayarları

Rapor Okuma / Rapor Oluşturma

Performans Analizi ve müdahale etme noktasında, online ve birebir olarak süreci ele alıyoruz.

Google ADS Ders Konuları

Google Ads reklam kanalları üzerinden profesyonel bir reklamcılık eğitimi sizleri bekliyor. Aşağıda süreç ile ilgili eğitim konularının tamamına ulaşabilirsiniz.

Google Ads Hakkında

Google Ads Hesap Kurulumu

Google Ads Hesap Kurulumu ve Diğer Araçların Entegrasyonu ve İncelenmesi.

Google Ads Müşteri Hesabı Oluşturma

MCC Hesap Hakkında

Google Analytics Kurulumu ve Entegrasyonu

Merchant Center

Tag Manager (Temel)

Ödeme Yöntemleri ve Faturalandırma

Kampanya Hedefi

Arama Ağı Kampanyası

Arama Ağı Kampanyası Oluşturma

Anahtar Kelime Planlayıcı Kullanımı

Teklif Stratejileri ve Mantığı

Eşleme Türleri

Doğru Reklam Metni Oluşturma

Dinamik Arama Ağı

Optimizasyon

Video Reklamları ve Görüntülü Reklamlar

Video (YouTube) Reklam Kurgusu

Görüntülü Reklam Ağı Kurgusu

Teklif Stratejileri

Hedef Kitle Oluşturma

Doğru Kreatif Kullanımı

Özel Stratejiler *

Maks. Performans Kampanyası

Alışveriş Reklamları

Harita Reklamları (Local Marketing)

Discovery

Google Data Studio ile Raporlama (Temel)

Sürpriz 2 Analiz Araç Tanıtımı

2 Farklı Analiz Aracı Öğrenimi.

Eğitimim hakkında en çok merak edilen nokta: Nasıl Kişiye Özel?

Her konuda olduğu gibi eğitim noktasında da herkesin talebi ve beklentisi farklı olabiliyor. Bu nedenle ben eğitimlerimde önce sizler ile tanışmayı tercih ediyorum. 

İlk olarak yaptığımız tanışma dijital pazarlama eğitimi dersleri ile sizleri daha iyi anlıyorum. Sizleri dinledikten ve anladıktan sonra sizlere özel bir ders programı hazırlıyorum. 

Eksiklerinizi ihtiyaçlarınızı bir panelde topluyorum. Bu konulara ek olarak +4 ders destek ve strateji dersi ile sizlere yardımcı oluyorum. 

Aşağıda göreceğiniz ders programı tüm ders konularımı kapsamaktadır. Anlaşılmayan noktada direkt olarak benimle WhatsApp hattım üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Kamil Keleş
İndirimi Kaçırma

Detaylı bilgi almak için formu doldur.

Yorumlar

Eğitime katılım sağlayan kişilerden yorumlar.

Pervin Şen

Herkese merhabalar. Öncelikle şu an burada bu yorumu okuyorsan kelimesi kelimesine yazdıklarımın yüzde yüz doğru olduğuna inanmanı isterim.

Çünkü bende senin gibi bu yorumları okuduktan sonra kâmil hocadan eğitim almaya karar verdim. Acaba dedim? Sonrasında iyi ki dediğim bir eğitim oldu. Hatta geç alınmış bir karar olduğu için kendime kızdığım bir durumdur.

Daha önce dijital pazarlama ile ilgili panel eğitimleri azda olsa aldım. Kâmil hocayla tanıştıktan sonra meğerse ben daha perdenin ön tarafını görmüşüm.

Asıl eğitime başladıktan sonra perde açıldı. Kâmil hoca eğitimde ilk önce kişiye özel bir eğitim programı hazırlıyor, daha sonra anlatım dili anlaşılır ,sade bir şekilde işin mantığını anlatıyor. Ve sürece sizi dahil ediyor. Uygulama istiyor.

Yani taşları sizin oynatmanızı istiyor. Peki eğitim bittikten sonra bitti mi? Hayır tabiki Asıl süreç burada başlıyor. Kafanıza takılan bir konuda herhangi bir sorunda ivedi bir şekilde dönüş yaparak sizin endişenizi gideriyor.

Yani eğitim bitse de desteği arkanızda. Emeğinize ve yüreğinize sağlık Kamil hocam

Salih Zeki Onat

Sosyal Medyada artan rekabet dolayısıyla malum bütün küçük büyük işletmelerin facebook ve google ads reklamları verip işletmelerini büyültmeleri mümkün. Yeterki Reklamları doğru bir şekilde verin.

Kamil Hoca ile eğitime başlamadan önce açıkçası instagram da basit reklamlar vermeyi dahi bilmiyordum. Şuan kendimi dersler ile birlikte oldukça geliştirdiğime inanıyorum. Ufak bir reklam bütçesi ile oldukça yüksek geri dönüşümler yakaladık kendisinin yardımı ile.

Kamil hoca ile çalışmanın artıları;

Kendisine kolay iletişim kurulabilmesi Dijital Pazarlama ile ilgili aklınıza gelebilecek her soruya açıklık getirebilmesi

Eğitim tarzı ve iletişim kolaylığı

Kişiye özel eğitim olması dolasıyla direk hedefe yönelik çalışmalar yapıla bilinmesi

Ben kendi adıma sevdiğim ve saydığım bir hoca ile çalışmaktan memnunum dijital pazarlama öğrenmek isteyen arkadaşlara da KK tecrübesinden faydalanmalarını öneririm. Kendisine bana olan yardımlarından ve sabrından ötürü teşekkür ediyorum.

Serkan Akçay

Kamil Keleş ile çalışmaya Nisan gibi başladık kendimi biliyor zannediyorumdum (Aslında hiçbirşey bilmiyormuşum ) ama yinede denemek istedim .Meğerse hiçbirşey bilmiyormuşum şuan hali hazırda eğitimim devam etmek Facebook Business Manager kısmını tamamlamış olduk. Eğitimde edindiğim bilgiler sayesinde REKLAMLAR dan daha iyi sonuç almaya başladım .Nezaman yazsam sorulara cevap verir çok iyi bir eğitmen teşekkür ederim .

Behlül Bey

Herkese merhabalar, Bende Kamil hoca ile dijital pazarlama eğitiminin yavaş yavaş sonuna geliyorum. Uzun bir süredir kendisi ile online eğitim yapıyoruz. Eğitimin başından sonuna kadar gösterdiği özveri için kendisine teşekkür ederim.

Kamil hoca’nın, sürekli değişen ve gelişen dijital reklam panellerine hakimiyeti çok iyi düzeyde ve bunun farkını eğitim süresince anlayabiliyorsunuz. Ayrıca hem pazarlama hem de panellerle ilgili bildiği her şeyi paylaşmayı seven, ipucu vermemek şekilden şekile giren hocalardan değil.

Eğitim sonrası ve farklı projelerle ilgili taleplerinizi de karşılıksız bırakmıyor. Emeklerinize ve bilginize sağlık Kamil hocam…

Emre Kemiksiz

Herkese Selamlar kamil bey ile çok verimli eğitim süreçlerimiz oldu kendisine bizlere vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı çok teşekkür ederim şuanda tüm google ve Facebook reklamlarını kendimiz yönetiyoruz ve çok memnunuz tüm sorunlarımızı sabırla dinleyip çözüm odaklı olması bu işin gerçekten en önemli kısmı kendisine çok teşekkür ederiz

Eyüp Karadayı

Herkese Merhaba, Ben Eyüp Karadayı, Kamil Bey (Abi) profesyonel olarak aldığım dijital pazarlama eğitimi süper geçti.

Hem eğitim kalitesi hem de Kamil Bey’e istediğiniz zaman ulaşabilmek harika bir şey, Eğitim konusunda hiç düşünmeden satın almanızı tavsiye ederim.

Tüm bildiği bilgileri yalın ve doğru bir şekilde anlatıyor. Her zaman dürüst olarak bilgi veriyor.Herşey için çok çok teşekkür ederim. Kamil Abinin her konuda bana yardımcı olması ve yanımda olduğu için ayrıca çok çok teşekkür ederim 🙂

Ayhan Kara

Ben Aydın Didim de gayrimenkul sektöründe hizmet veren bir firma olarak potansiyelimizi nasıl arttırabiliriz işimi nasıl büyütebilirim diye araştırma yaparken doğru kişiyi Kamil Hocamı buldum.

Son yıllarda işime yaptığım en doğru yatırımlardan biri oldu.Derslerden sonra neler değişti,web sitemin kurgusu ,düzeni yanlıştı düzeltildi.Sosyal medya uzmanı oldum mu hayır zaten bana bu vaat edilmedi ama bilgim arttı ,kendi kampanyalarımı kendim hazırladım,elimdeki portföye göre potansiyel müşteri bulabildim ve belki de herkesin merak ettiği soru’Bu eğitime değdimi?

Evet kesinlikle değdi ve daha fazlası satış bile yaptık.Bu alanda bilgi sahibi değilseniz ve sosyal medyayı aktif olarak kullanmıyorsunuz öncelikle çok şey kaçırıyorsunuz ve bu eğitime kesinlikle ihtiyacınız var. Ayhan Kara

Özgür Çağlayan

Merhabalar, Kamil bey' den birebir dijital pazarlama eğitimi alıyorum. Uzun zamandır kendisi ile online eğitim yapıyoruz. Eğitime başladığımız günden bu güne kadar gösterdiği ilgi, alaka ve özveri için kendisine çok teşekkür ederim.

Dijital pazarlama ile uğraşıyor ve kısmen başarılıysanız veya başarısız yada teknik olarak hakim stratejik olarak yetersiz(benim gibi) olduğunuzu düşünüyorsanız üstüne bu yorumu okuyorsanız doğru yerdesiniz 🙂

Kamil bey insanlık olarak kalite, eğitim içeriği efsane, anlatımı şahane.

Her şey için teşekkür ederim.

Miraç Kaçmaz

Kamil bey ile an itibariyle dijital pazarlama eğitimini tamamlamış bulunuyoruz. Olayın sıcaklığıyla yorum yapmak istedim.

Dijital pazarlama sektörü her gün yeni dinamiklerle karşımıza çıkıyor ve bundan dolayı sektör içerisinde eğitimler almak durumunda kalıyoruz. Kamil bey’in dijital pazarlamaya kreatif bakışıyla çoğu eğitimlerin yanında altın bir nimet olarak görüyorum.

Eğitim süresi boyunca gecenin 4’ünde bile kendisine ulaşabilmekte insanı ayrı bir sevindiriyor 🙂 Kendisine ve bilgilerine tekrardan şükranlarımı sunuyorum.

Ersun Erten

Aldigimiz eğitimden önce Google Ads , Facebook alaninda hicbir şey bilmiyorduk, Sıfırdan basladik , şuanda Kamil Bey in egitimi sayesinde e ticaret alaninda çok ciddi yol katettik.

Yorulmadan, sıkılmadan biz anlayincaya kadar hertürlü detayı bizimle paylaştı.Size sadece facebook google ads degil bu alanda vizyon katan bir bakiş açısı gösteriyor. E ticarette hayatimizi degistiren eğitimi kendisinden aldigimiz için çok teşekkür ederiz.

Safa Bey

Eğitim sürecine başlamadan önce dijital pazarlama konularında biraz bilgim vardı ama kendimi yeterli hissetmiyordum. Uzun araştırmalarım sonucunda Kamil Bey ile tanıştım.

Sürecin en başından beri gayet iyi bir iletişim kurmuştuk. Başta bi kaç şüphem vardı fakat ilk eğitimden sonra gerçekten doğru bir karar aldığımı fark ettim.

Süreç boyunca sadece teknik konular değil, gerek stratejik konular gerek, gerek tasarım neredeyse dijital pazarlamayla ilişkili olan her konuda bir şeyler öğrendim. Eğitim sürecimi tamamlamış olmama rağmen hala yaşadığım her zorlukta kendilerine ulaşabiliyor ve gerekli geri dönüşleri alabiliyorum.

Özellikle bu şekilde bir eğitim süreci gerçekten ülkemizde alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Gönül rahatlığı ile alınabilecek bir eğitim içeriği olduğuna emin olabilirsiniz . Her şey için Kamil beye çok teşekkür ederiz.

Mert Can Tor

Kamil Keleş ile tanıştıktan sonra Facebook Business Manager ‘ı ve Dijital Pazarlama ‘nın D’sini bile bilmediğimi fark ettim. Eğitim sayesinde bütçemi nasıl daha etkin ve verimli kullanabileceğimi öğrendim. Almış olduğum eğitimle birlikte artık işletmemi daha düşük bütçe ile fazla kullanıcıya kullanıca ulaştırıp, yeniden pazarlama kampanyaları ile birlikte dönüşümler elde edebiliyorum.

Dijital Pazarlama Eğitimi sayesinde kendi işim dışımda farklı firmalara bile hizmet verebilecek seviyedeyim. Eğitimden sonra da ilgi alakasını kesmediği, her alanda tekrar tekrar destek olduğu için minnettarım..

Her soruma , her zaman aynı sabırda yanıt verdi. Teşekkür ederim.

Tufan Gezen

Dijital pazarlama ile ilgili az bir bilgi birikimim vardı fakat açık konuşmak gerekirse bazen ezbere gidiyordum.

Konuyu en baştan revize ederek ilerledik olmadı tekrar başa döndük ve Kamil hocamız ile birlikte çok iyi yol kat ettiğimize inanıyorum. Uzun süre araştırmıştım çoğu yer hazır videoları size veriyor ve oradan eğitiminize devam ediyorsunuz.

Herhangi Bir konuda takıldığınızda soru sormak istiyorsunuz mail atın diyorlar. Peki, ne zaman cevap gelecek? Olayın sıcaklığı ile çözemedikten sonra konu dağılıp gidiyor ve yine bir eksik…

Eğitim almayı düşünüyorsanız kendisi her süreçte sizinle birlikte oluyor ve en güzel yanı bir proje belirleyip o projeden ilerliyorsunuz.

İlginiz için tekrar teşekkürler Kamil Hocam.

Ayşegül Gökmen

Herkese merhabalar Shakira Accesories ekibi olarak Kamil beyden aldığımız eğitimlerle e-ticaretle ilgili ne kadar çok şey bilmediğimizi, tüm eksiklerimizi, doğru bildiklerimizin aslında ne kadar da yanlış olduğunu öğrendik.

Özellikle kendi adıma bir işletmeci olarak e-ticaret raporlama ve yönetim hakkında öyle çok şey öğrendim ki🙏🏻 En çok da aslında yazılım dilini anlayamamaktan korkan ben, ki bence bir çoğumuzun korkusu bu☺️ Kamil beyin ince sabrı ile aşmış oldum❣️

Yıllarca bankacılık yapmış biri olarak eğitimin her zaman hayatımızın sonuna kadar şart olduğunu belirtmek isterim.

Bilgi güçtür ve bildiğin sürece de güçlü olursun. Kamil bey e ve ekibine tüm destekleri için teşekkür ederim. Biliyorum daha öğreneceğim çok şey var.

Aykut Büyükyılmaz

Yaklaşık 4 yıl önce kendi ekibimde yeni başlayan arkadaşlarım için Google ve Facebook için eğitimler araştırırken tanıştığım Kamil Keleş ve Ayhan Karaman ekibinin işimize çok büyük katkıları oldu.

Dijital platformların yönetim detaylarını doğru kişilerden öğrenmek çok kritik bu yüzden kimden eğitim aldığınıza çok dikkat edin. Doğru bilgiyi bilen ve paylaşan az kişiden biridir Kamil Keleş. Daha önemlisi eğitimlerden sonra yol gösterici tutumu ve dostluğunu kaybetmiyor olması en büyük artısı çünkü bu sektörde her zaman her şey değişiyor bugün öğrendiğiniz yarın eskiyor, sürekli danışabileceğiniz bir eğitmeninizin olması sektörde iş yapanlar için büyük avantaj.

Birebir ve sınıf eğitimlerini aldığınızda çok şey öğreneceksiniz...

instagram: Aykut Büyükyılmaz

Halil Gedik

Öncelikle herkese merhaba, bir iç mimar olarak kendi markamı kurmayı hedeflerken “e-ticaret nasıl yaparım?

Eğitim almalı mıyım? Dijital pazarlama yapmak zor mu? Öğrenebilir miyim?” Gibi pek çok soru vardı kafamda ve bu alanda eğitim almaya, işimi tam anlamıyla kendim yapmaya, yapabilmeye karar verdim. Bu eğitim için araştırma yaparken Kamil Bey’i önerdiler ve ben de vakit kaybetmeden iletişime geçtim.

Şuan eğitimin son aşamasına kadar geldik ve gerçekten bu eğitim sayesinde kendi işim dışında birçok firmayla çalışma fırsatım oldu. Tabii çalışırken de ne zaman yapamadığım bir durum olsa Kamil Bey’den yardım istedim. İşin en güzel yanı da bu zaten.

Her zaman ve her şekilde gerek whatsapp gerekse telefon üzerinden takıldığım yerde yardımcı oldu. Ben eğitimlerin ücretlerinden ziyade eğitimciye ve kalitesine bakarım.

Elbette herkesin bütçesi bazı şeyler için yeterli olmayabilir fakat dijital pazarlama eğitimi almak istiyorum ve bu işi gerçekten tam anlamıyla öğrenmek istiyorum diyorsanız; Kamil Keleş. Sevgilerimle

Eren Ulusoy

Nasıl büyüyebiliriz? Bunu nasıl başaracağız? Acaba yapabilirmiyiz? Gibi bir çok sorunun cevabı için doğru yerdesiniz.

E-Ticaret eğitimiyle kendimizi bulunduğumuz sektörde kanıtlama imkanı yarattı bize. Dijital pazarlama eğitimi diye düşünüyorduk ama hem mağazamızın büyümesi hem web sitemizin güncel kalması hızlı olması aklınıza gelebilecek her konuda desteğini hiçbir zaman bizden esirgemedi.

Aldığımız eğitim sayesinde bilinirliğimiz insanların bize olan güveni ve her kesimden insana ulaşabilmeyi başardık ve kitlemizi her geçen gün dahada arttırabiliyoruz. Eğitim aldım bitti diye düşündürmeyen her konuda ve günün her saatinde desteğini esirgemeyen değerli hocama katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugün bu kadar mutlu ve başarılıysak Kamil Bey ile başardık ve daha da başarılı olmamız için hala yanımızda…

ebruulusoy.com.tr

Ramazan Topraklı

Merhabalar, eğitimin yarısını bitirdik şuana kadar her şey iyi gidiyor. Parça parça çoğu yerde bilgi sahibiydim fakat tam anlamıyla bütün olarak profesyonel bir eğitim almak istedim ve Kamil beye ulaştım.

Eğitim devam ettikçe eksik parçalar yerine oturuyor. Eğitim tamamlandığı zaman çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Teşekkürler

Oğuzhan Bey

Öncelikle çok anlayışlı ve öğretmeye meraklı ayrıca öğrenmeniz için elinden geleni yapan birisi kamil bey. O yüzden ne zaman aklımda bir soru işareti olsa hemen arar cevabını öğrenmek isterim kendisi de herzaman sıkılmadan yardımcı olur. Çok verimli bir eğitim alacağınıza emin olabilirsiniz. Hiç düşünmeden harekete geçin derim. 🙂

Kübra Hanım

Dijital pazarlama alanında gerçekten bilgim olmayan alan kalmasın istedim ve Kamil Bey ile iletişime geçtim. Öncelikle Derya deniz olan Dijital Pazarlama ve Kamil Bey sayesinde inanılmaz teknik bir eğitim aldım, almaya devam ediyorum.

Gerçekten teknik manada üst seviye bir eğitim almak isterseniz başvurmanız gereken ilk isimlerden biri Kamil Keleş.

Facebook Business Manager’dan Google Ads’e aynı zamanda Tag Manager’e kadar dijital pazarlama alanında teknik ve ileri seviye eğitim almak istetirseniz Kamil Bey ile mutlaka ulaşmalısınız. Takıldığınız her yerde tane tane anlatımı, teoriden pratiğe geçerken yol göstericiliği ile kaçırılmaması gereken bir eğitim kesinlikle.

Aynı zamanda teknik eğitim alırken Kamil Hocanın gösterdiği ipuçları sayesinde işinizi daha kolay ve pratik bir şekilde nasıl yapacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Eğitim aldığım için hiç pişman olmadım hatta hep geç kaldığımı düşündüm. Tüm eğitim süresince öğrendiğim tüm bilgiler ve öğreneceğim tüm bilgiler için teşekkür ederim.

Emre Tarakçı

Selamlar ben Emre. Kamil Bey’in eğitimlerini daha önceleri görüyorduk fakat kendisiyle Ayhan Karaman aracılığı ile tanışma fırsatımız oldu.

Daha öncesinde ajans tarafından yönetilen Dijital Pazarlama ve SEO süreçlerini şirket içinde yürütme kararı aldığımızda ekibimizin bilgi seviyesini geliştirmesi amacıyla Kamil Bey’den dijital pazarlama eğitimini aldık.

Eğitimin profesyonelliği haricinde hepimiz ile birebir ilgisi hepimizin gelişiminde faydası oldu. Kamil Bey ile eğitimimiz sonucunda tüm dijital pazarlama süreçlerini ajanstan devraldık ve raporlamalarda amacımıza ulaştığımızı görüyoruz (Amacımız aman sorun olmadan devam ettirelim değil, daha iyisini yapmalıyız oldu).

Amacımıza giden bu yolda her taşa takıldığımızda Kamil Bey’in desteği göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Kaliteli bir dijital pazarlama eğitimi almak ve kaliteli bir dostluk istiyorsanız Kamil Bey’e gönül rahatlığı ile referans olabilecek bir çok kişiden birisiyim. Her şey için teşekkür ederim.

İsimtescil

Kamil Keleş
İndirimi Kaçırma

Detaylı bilgi almak için formu doldur.