fbpx

Hakkımda

Merhaba, ben Kamil Keleş

Eğitim hayatımı, kariyer sürecimi, uzmanlık alanlarımı ve bulunduğum noktaya nasıl geldiğimi paylaştığım “hakkımda” yazıma hoş geldin.

Kamil Keleş Üniversite Daveti

1996 doğumlular olarak sosyal medya, dokunmatik ve akıllı telefonlar, internetin popülerliğin artması gibi dijital kavramlarla lise yıllarımızda tanıştık, ben de onlardan biriyim.

Farklı olarak, ben sadece tanışmak ve kullanmakla kalmadım, öğrenmeye ve öğrendiklerimi öğretmeye karar verdim.

Bu kararım doğrultusunda lise yıllarımda  SEO, Google AdWords, HTML-CSS, WordPress, Adobe Programları gibi çeşitli dijital konularda kendimi geliştirmeye başladım. Lise yılları, böylece benim için dijitalin ilk adımı oldu.

İlk uygulamalı dijital deneyimlerimi ebegumece.com ismiyle kurduğum ve radyo yayınları yaptığım web site sayesinde kazandım.

Ebegumece.com üzerinden deneyerek, her gün kendimi daha da gelişerek bilgi ve deneyimlerimi arttırdım.

Bildiklerimi pekiştirip, yeni tecrübeler edindiğim 10 ay süreli Delta Ajans stajımdan sonra, profesyonel iş hayatıyla tanışmış oldum.

Tüm bunlar devam ederken freelance olarak da, özellikle Google ve sosyal medya reklamcılığı konusunda çeşitli projelerde yer alarak sektörde ve firmalardaki bilinirliğimi arttırmaya başladım.

Bu sürecin devamında, lise yıllarında almış olduğum öğrenmek ve öğretmek kararımı hayata geçirmek adına, hala da devam etmekte olduğum online ve fiziksel eğitimlerim sayesinde sizlere ulaşmaya başladım.

Kamil Keleş İstanbul Fizik Eğitim

Eğitimler kapsamında; Dijital Pazarlama, WordPress, Google ve Sosyal Medya Reklamcılığı başta olmak üzere çeşitli dijital konularla ilgili bildiklerimi sizlerle paylaşarak, markanızın büyüme sürecine destek oluyorum.

Karşılıklı olarak etkileşimli geçen eğitim derslerimiz sayesinde siz dilediğiniz soruları sorarken ben de her defasında bilgilerimi güncellemeye devam ediyorum. “Öğrenmek ve öğretmek.”

Kamil Keleş Üniversite Konuşması

2016 yılında kariyerim için önemli bir adım attım sevgili Ayhan Karaman ve Duhan Ediz ile birlikte Site Destek Dijital Performans Ajansı’nın temellerini attık. Birlikte Samsun sınırlarını aşan iş ve başarılara imza attığımız Site Destek Ajansı bünyesinde Kurucu Ortak ve Operasyon Yöneticisi olarak çalışma hayatıma devam ediyor bir yandan da online ve fiziksel eğitimlerim sayesinde sizlerle buluşmaya devam ediyorum.

Diğer Projelerimiz:

  • Dopinggo
  • Eltiya
  • Academify

Lise yıllarımda başlayan, dijital aşk olarak adlandırdığım bu yolda; aldığım ilk kararı unutmadan, size ve markanızın dijitaldeki yükselişine fayda sağlamak adına tüm bilgi ve motivasyonumla yanınızdayım.

Kamil Keleş Hakkında

Özellikle belirtmek istediğim bir nokta var, ömrüm boyunca çağırılan her üniversiteye koşulsuz şartsız katılıyorum.

Ben, Kamil Keleş. Beni, eğitim ve kariyer hayatımı merak ettiğin ve şu an burada olduğunuz için teşekkür ederim. Hayatlarımızın bir noktada kesişmesi ve birlikte güzel başarılara imza atmamız dileğiyle…

Kamil Keleş Fiziksel Eğitimler

Eğitimlerim hakkında bilgi almak, sitedestek.com ile birlikte çalışmak ve merak ettiklerinizi sormak için benimle +90 539 841 05 72 numarasından iletişime geçebilir veya me@kamilkeles.com adresinden mesajlarınızı iletebilirsiniz.