fbpx

WordPress CTA Eklentisi

Site Destek ekibi olarak site üzerinde birçok aksiyon üzerine çalışmalar yapıyoruz. Kullanıcı davranışlarını takip ediyor ve bu davranışları etkileşime çevirmek adına daima geliştirmeler yapıyoruz. Müşterilerimizin web siteleri başta olmak üzere olabildiğince farklı aksiyonlar oluşturmaya çalışıyoruz.

Wordpress Alt Bar Eklentisi

Son dönemlerde çok fazla merak edilen site aksiyonlarımızı WordPress üzerinde eklenti haline getirmeye karar verdik. Özellikle Ayhan Karaman‘ın takipçilerine vermiş olduğu söz bizi birazcık daha hızlandırdı diyebilirim.

İlk etapta adına “Alt Gösterim Aracı” adını verdiğimiz özellikle ilk eklentimizi sizlere buradan sunacağım.
Eklentinin geliştirmelerini ve eklemelerini eklenti karşılama ekranında ilerleyen günlerde görebilirsiniz.

İndirmek için linke tıklamanız yeterlidir: https://www.kamilkeles.com/sd-bottom-link.zip/

Kurulum

WordPress üzerinde bir eklenti kurulumu yapabilmek için Eklentiler > Yeni Ekle bölümüne gidiniz. Ardından “Eklenti Yükle” alanına tıklayarak eklentimizi yükleyebiliriz, eklenti ayarlamaları için aşağıda bulunan videoyu kullanabilirsiniz.

Örnek icon linki: https://www.kamilkeles.com/wp-content/uploads/2021/08/instagram-takip.png

Problem yaşadığınız konular ile ilgili yorum alanından sorularınız ve geri bildirimlerinizi yazabilirsiniz. 😍

 

İlginizi çekebilecek bir içeriğim var, bu eklentiyi kurduktan sonra mutla aşağıda bulunan linki incelemelisiniz.

Pazarlama Stratejisi 👉 kamilkeles.com/pazarlama-stratejisi/ 

İlgili Makaleler

29 Yorum

  1. Merhabalar,

   Web sitenize giren ziyaretçilerinizin sizi takip etmeleri için Sosyal medya hesaplarınıza veya iletişim kanallarınıza yönlendirmenizi sağlayan kullanıcı deneyimi odaklı bir eklentidir.

   👋

 1. Uzun zamandır r10 da bu alt gösterim footerını arıyordum sağolsun Ayhan hocam söz verdi ve tuttunuz da çok teşekkür ederim

 2. Sevgili Kamil ve Ayhan beye çok teşekkürler. Eklentiyi websiteme kurdum ve kullanmaya başladım. Kurulum ve kullanım sandığımdan çok daha basit sürdü. Eğer websitenizdeki ziyaretçilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirmek isterseniz mutlaka kullanmanız gereken bir eklenti.

 3. Hocam harika olmuş. Elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık. Ayhan hocama da size de çok teşekkür ederim. Kurulumu basit olmasına rağmen gerekli detaylı anlatımı da yapmışsınız. Diyecek pek de fazla bir şey yok. Teşekkürler Kamil hocam. Soyadaş olmak da mutluluk verici 🙂

 4. Hocam elinize sağlık gayet basit ve güzel bir eklenti olmuş . Sadece dikdörtgeni boyutlandırma da olsa daha da güzel olur.

 5. Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kamil Bey siteme eklentiyi kurdum ancak sürekli gösterim yapmıyor. Siteye girdiğimde bir gözüküyor bir gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  Teşekkürler
  İyi Çalışmalar

   1. Kamil Bey’in belirttiği şekilde kendisine dönüş sağladım ve sorunumu çok kısa bir sürede çözdüler. Kamil Bey’in bizzat kendisinin konu üzerinde durması için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kamil Keles Instagram
Instagram Hesabımı Takip Et, Yeni İçerikleri Kaçırma!
Takip Et
Yeni İçerikleri Kaçırma!
Takip Et