A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / E-Bülten / E-Bülten Kullanımı

E-Bülten Kullanımı

E-bülten kampanyası yapın

Masaüstü, tablet veya iphone kullanarak istenilen her zaman ve her yerden erişebileceğiniz anlamına gelen Bulut’ta (Cloud) depoladığımız ebülten kampanyalarınız sizce ne zaman uygunsa o zaman alıcılarınıza gönderilebilirsiniz. Kampanyanızı programlamak seçeneği ya da hemen göndermek seçeneği,  işte bunu siz seçeceksiniz. Raporlar ve istatistiklerden teslim edilenleri hemen ve herzaman kontrol edin. Bizim tüm belli başlı internet hizmeti sağlayıcıları ile geri besleme döngülerimizolduğu  için sizlere hep yüksek teslim oranını garanti ediyoruz. Buna rağmen, kendi Gelen Kutunuza geri dönüşlerin çokluğuyla (ebülten alıcılarınızın gerçekten kampanyanızın iletisini açtığı) başarıyı sağlamak için sadeleştirilmiş eposta listesine göndermek ve birkaç teslim önerimizi anlamak gerçekten çok önemlidir.

 

otomatik_yanitlayicilar_olusturunOtomatik yanıtlayıcıları oluşturun

Müşterileriniz ile otomatik yanıtlayıcılar veya otomatikleştirilmiş epostalar yardımıyla iletişim kurun.  Otomatik hoş geldin ve Lütfen Cevap Veriniz (RSVM) iletileri oluşturun. Bunlar programlanabilir ve size teslim raporları ile gönderilir. Alıcınızla bu türde bir ilişkinin kurulması, etkinlik yönetimi için ideal olduğu gibi size zaman da kazandırır!

 

 

E-bültenleriniz için A/B testi yapınebultenleriniz_icin_ab_testi_yapin

Deneyin! Hangi konu satırının, e-bülten iletisinin veya görselin okuyucularınızda daha çok açma ve tıklama oranı aldığına bakın ve sonra kazananı bildiren bir iletiyi tüm toplu mail listenize gönderin.

 

 

 

Hakkında Kamil Keleş

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: